Otevření mateřské školy od 18. 11. 2020

Milí rodiče, po projednání se zřizovatelem otevíráme mateřskou školu ve středu 18. 11. 2020.

  • V období od 18.11. - 30. 11. 2020 je mateřská škola určena primárně pro děti obou zaměstnaných rodičů. Pokud se situace bude vyvíjet dobře, od 1. 12. už by mateřská škola byla bez omezení. Proto Vás velmi prosíme, abyste zvážili účast Vašeho dítěte v mateřské škole.
  • Prosíme rodiče, aby se v MŠ zdržovali co nejkratší dobu, nevstupovali do tříd a v šatnách dodržovali rozestupy.
  • Do školy smí dítě doprovázet pouze jedna osoba, která nemá příznaky infekce dýchacích cest, které by mohly odpovídat známým příznakům COVID-19. Doprovázející osoba bude mít ústa a nos zakryté rouškou.
  • Děti, které mají kašel, rýmu a další uvedené příznaky, nebudou do mateřské školy přijaty. Pokud má dítě alergický kašel či alergickou rýmu, zákonný zástupce to doloží potvrzením lékaře.
  • V šatně bude mít každé dítě roušku, která bude zabalená v sáčku.

Všem dětem je od 18. 11. nahlášená strava, kdo bude chtít dítě odhlásit - napište SMS či e-mail.

 

Sandra Bejdáková,

ředitelka školy