Co se děje v lese na konci podzimu

Poslední dva týdny jsme si povídali o tom, jaké změny nastávají v lese, když přichází zima, a učili jsme se rozlišovat živou a neživou přírodu. Děti objevovaly, co v lese žije a roste, a co tam jen tiše leží a patří k okolnímu prostředí. Společně jsme také pozorovali první náznaky zimního počasí, které nám přineslo kouzelnou atmosféru. Velkou radost nám udělal příjezd svatého Martina na bílém koni, o kterém jsme si nejen povídali, ale i si na něj zahráli. Celý týden byl plný objevování, zimní nálady a dětského nadšení. A teď už hurá do adventního času, na který se všichni moc těšíme.