✨ Jaká je moje nejoblíbenější pohádka? ✨

V posledních týdnech jsme si ve školce opravdu užívali pohádkovou atmosféru 📚🧚‍♂️. Povídali jsme si o tom, která pohádka je naše nejoblíbenější, a děti měly spooooooustu odpovědí – od klasických příběhů, jako je Červená Karkulka, O třech prasátkách či Popelky, až po modernější Disney pohádky.💛
Děti tvořily spoustu krásných pohádkových postaviček, kde kreativita jen kvetla a z naší třídy se na chvíli stalo malé pohádkové království.✨
🌿 Chodili jsme ven, pozorovali podzimní přírodu a hráli si s listím, které krásně šustilo pod nohama 🍁🍂. A protože se venku už začalo ochlazovat ❄️, pořádně jsme trénovali i oblékání!
🎃 Užili jsme si také veselý Halloween! 🎃, popovídali jsme si o dušičkách 🕯️a v neposlední řadě jsme oslavili svatého Martina🎠.
Pustili jsme si krátkou legendu o jeho dobrotě a laskavosti, která děti moc zaujala. Společně jsme si o příběhu povídali, hledali jeho poučení a užívali si krásnou svatomartinskou atmosféru. 🐴💫
Bylo to období plné radosti, tvoření, vyprávění a dobrodružství. Děti se skvěle zapojovaly a každý den přinášel něco nového.❤️