Dokumenty

Šablony - MŠ Březí u Mikulova 002

Naše mateřské škola se zapojila do dotačního programu Evropské unie a České republiky v rámci operačního programu Jan Amos Komenský (OP JAK).

Šablony - plakátek

 

Školní vzdělávací program pro předškolní vzdělávání

Jsme jeden tým, jedna školka, to je název našeho školního vzdělávacího programu. Platnost dokumentu je od 1. 9. 2022 do 31. 8. 2025, byl zapsán pod č. j. MŠB - 51/2022. Projednáno s pedagogickou radou dne 29.8. 2022

ŠVP - Jsme jeden tým jedna školka.pdf

 

Desatero pro rodiče předškoláků

Doporučující materiál Desatero pro rodiče dětí předškolního věku (dále Desatero pro rodiče) je určen rodičům dětí, kteří se zajímají o vzdělávání svého dítěte a vítají přehled základních dovedností, které má dítě mít před vstupem do základní školy.

Desatero pro rodiče předškoláků.pdf

 

Školní zralost

V České republice je dle zákona povinné zahájení školní docházky pro děti, které dovrší 6 let do 31.8. Každé dítě však nemusí být pro nástup do školy zralé a připravené. Pokud si rodiče nebo paní učitelky v MŠ nejsou jisti, je nutné požádat o vyšetření v poradenském zařízení.

Školní zralost.pdf

 

Poprvé jdu do školky

Přečte si, co má mít vaše dítě sebou, pokud jde poprvé do školky. Nezapomeňte na papučky, pyžamko a další oblečení. Dozvíte se také, co by dítě již mělo umět a také si v dokumentu najdete užitečné rady pro rodiče a také jejich důležité povinnosti.

Poprvé jdu do školky.pdf

 

Rozpočet na rok 2023 a Střednědobý výhled příjmů a výdajů 2024-2025

Prezentujeme zákonné dokumenty Rozpočet na rok 2023 a také výhled příjmů a výdajů na roky 2024-2025. 

Rozpočet.pdf Střednědobý výhled.pdf