1.den školka v přírodě

První den školky v přírodě s názvem Škola čar a magie za námi a byl opravdu kouzelný. Po příjezdu jsme se rychle zabydleli na pokojích a vyrazili na první výpravu k Býčí jeskyni. Cestou na nás čekal vzkaz od čarodějnice Bimbuly a také rituál odvahy. Děti dostaly své amulety a deníky, které nás budou provázet celý týden, a rozdělily se do týmů Netopýrů a Sov. Celá cesta byla plná dobrodružství, překážek a objevování. Děti ji zvládly skvěle -  s nadšením, odhodláním a bez jediného „už nemůžu“. Malí dobrodruzi v plné parádě :))). Po návratu jsme si užili volnou zábavu u chaty a následovala první čarodějnická hodina - vyčarování maskotů, učení zaklínadel, dotváření amuletů a první kreslení do deníků. Den jsme zakončili sprchou, společnou pohádkou, mazlením a klidným usínáním. Už se těšíme na další den.