2. den Školky v přírodě

Druhý kouzelný den je za námi. Ráno jsme zvládli první velkou výzvu - najít pytlíčky č. 1, obléct se, učesat všechny princezny a připravit se na nový den.  Děti po snídani čekalo velké překvapení – přijel pošťák se vzkazy a pohledy, které jim udělaly obrovskou radost. Dopoledne jsme tvořili kouzelnické pláště, které se opravdu povedly, a u chaty jsme si užili spoustu pohybových her, kouzlení a proměňování ve zvířátka. Po odpočinku nás čekala další výprava nádhernou přírodou. Cestou děti objevily nový dopis od čarodějnice Bimbuly, hledaly tajný vzkaz a pozorovaly zvířátka kolem sebe. Svačinku jsme si dali na nejvyšším bodu dnešní trasy a společně si užili krásné výhledy i dobrodružnou cestu zpět. Po návratu jsme si hráli, tvořili lodičky a plnili další čarodějnické úkoly. Večer patřil pyžamové diskotéce, která roztančila úplně všechny. Den jsme zakončili pohádkou, relaxační hudbou a sladkým usínáním.