4. den na školce v přírodě

Čtvrtý den školky v přírodě a ukončení společně s rodiči. Ráno se neslo ve znamení očekávání - pošťák byl vyhlížený hned od probuzení :))). Ještě před snídaní jsme si protáhli těla při kouzelnické józe a pak se pustili do nového dne. Dopoledne patřilo tvoření - vznikaly erby jednotlivých týmů a také náramky na památku. Poté přišla velká výzva - balení. A že to byla zábava :))). Jakmile bylo hotovo, vyrazili jsme ven. Čekaly nás soutěže Netopýrů proti Sovám, pohybové hry a svačinka na čerstvém vzduchu. Na závěr dopoledne jsme v kouzelnické bedně čarovaly a to chtělo panečku odvahu. :))) Slunečné počasí nás provázelo po celý den, a tak jsme si i odpočinek užili zase netradičně - na dekách venku. Odpoledne jsme si ještě společně zahráli a pak už přišel slavnostní závěr. Na školkové zahradě jsme se setkali s rodiči a děti byly pasovány na čaroděje a čarodějky a tradiční opékání špekáčků. Kouzelný týden jsme zakončili přesně tak, jak si zasloužil - společně, venku a s krásnou tečkou na závěr.