Plavání 7.a 8.lekce

Ve vodě už jsme jako rybičky. Dnes jsme se učili potápět bez držení nosu - bylo to super. Také jsme si užili celou délku bazénu, kterou jsme zdolávali na autíčkách :-). Byl to skvělý den.