Dnešní poslední dvojlekce plavání byla krásnou tečkou za celým kurzem. Děti v bazénu zúročily všechny dovednosti, které se postupně učily – jistotu ve vodě, odvahu, vytrvalost i radost z pohybu. Bylo vidět, jak velký kus cesty za tu dobu ušly. Na děti čekalo mokré vysvědčení, čokoládová medaile a zasloužená pochvala. A pro ty děti, které dnes nemohly jet s námi, posíláme vzkaz:
„My vám ty medaile přivezeme.“ 😃