Ve středu 15. dubna navštívilo naši školku Pohádkové divadlo s představením Pohádky o zajíčkovi. Všichni jsme byli vtaženi do milého příběhu s krásným zpíváním a loutkami a podle rozesmátých tváří děti je vidět, jak si divadelní představení užily.