Výlet na kolech

Ve středu 6. 5. jsme se s našimi předškoláky vydali na výlet na kolech. Cílem cesty byla mateřská škola v Dobrém Poli. Děti si užily nejen jízdu na kole, ale také piknik v přírodě, tématické soutěže a také návštěvu školky. Některé děti se možná potkají v září ve škole, ale hlavně se všem líbila společná hra. Výlet se moc podařil a těšíme se na další.