Zaměstnanci

Sandra Bejdáková

Mým životním krédem je dívat se na věci z jiné stránky a hlavně se pořád smát. Těší mě pomáhat a překvapovat druhé lidi. Miluji knihy a výzvy. A jak se vidím? Jako citlivka, vtipálek, puntičkář a někdy i nervák :-)

Jolana Bergerová

Mám ráda děti a jejich radost je úžasná odměna, jejich přirozenost je nakažlivá a nápomoc při jejich rozvoji je krásnou výzvou. Jsem pozitivní a optimistická a věřím, že úsměv je nejhezčí make-up. Občas jsem tvrdohlavá nebo prchlivá a když se nazlobím, není o co stát. Taky se ráda hýbu, miluji hudbu a tanec, zvířata a přírodu vůbec.

Veronika Cibulková

Jsem tvůrčí, klidná a veselá povaha. Snažím se jít dál, nemám ráda změny. Miluji rodinu, přírodu, módu a nakupování. Ráda jezdím na výlety. Trochu adrenalinu neuškodí ;-)

Iva Pavelková

Mám ráda cestování a nové výzvy. Jsem cílevědomá a zodpovědná. Děti jsou mi inspirací a hnacím motorem. Jako knihovnice pořádám akce pro děti i pro dospělé. Ráda vyrážím za kulturou, ale nepohrdnu ani procházkou venku. Řídím se heslem, že štěstí přeje připraveným.

 

Sára Nekvasilová

 

Veronika Kornhauserová

Mám ráda smích a dobrou náladu a na vše se snažím dívat optimistickým pohledem. Miluji knihy, hudbu, pohádky a fandím Rogeru Federerovi. Jaká jsem? Milá, laskavá, usměvavá, ale někdy se umím i trochu zlobit.